Kariéra

Práce v dialyzačním středisku

►►► Aktuální pracovní příležitosti

Tím nejdůležitějším, co máme, jsou naši zaměstnanci a my se pro ně snažíme vytvářet co nejlepší pracovní prostředí. Naší prioritou je pak poskytování co nejkvalitnější péče o pacienty, a proto neustále rozšiřujeme týmy a hledáme nové odborníky do našich dialyzačních středisek.

V klinickém prostředí nestačí jen technologie a lékařské znalosti. Naši lékaři a sestry si s pacientem vytváří i lidskou a emoční vazbu, a proto jsou k zajištění jeho klidu a pohody zcela nepostradatelní. Fresenius Medical Care je světovou jedničkou v oblasti renální péče s více než 100letou tradicí. V České republice provozujeme síť dialyzační středisek. Přehled našich služeb péče o pacienta naleznete zde.

Naše kultura

Vytváříme budoucnost, pro kterou stojí za to žít. Pro pacienty. Po celém světě. Každý den.

Přečtěte si více

Naše střediska v médiích a naše kampaně

Přečtěte si články, reportáže, rozhovory z našich dialyzačních středisek nebo si prohlédněte a poslechněte aktuální náborové reklamy.

Přečtěte si více

Rozhovory o práci u nás

Jsme hrdi na naše kolegy z dialyzačních středisek i naše manažery, kteří dohlíží na jejich chod. Cílem jejich každodenní práce je poskytovat pacientům co možná nejlepší péči.

Přečtěte si více

Aktuální pracovní příležitosti

Prohlédněte si aktuální nabídku pracovních příležitostí společnosti Fresenius Medical Care. Třeba některá z nich osloví právě vás!

Přečtěte si více