Kariéra

Oddaní profesionálové z NephroCare
Práce v NephroCare

V klinickém prostředí nestačí jen technologie a lékařské znalosti. Naši odborníci si s pacientem vytváří i lidskou a emoční vazbu, a proto jsou k zajištění klidu a pohody pacienta naprosto nepostradatelní.
Společnost Fresenius Medical Care je světová jednička v oblasti renální péče s více než 100letou tradicí. Provozujeme síť dialyzační středisek po celém světě. Přehled komplexních služeb péče o pacienta na mezinárodním poli naleznete zde. 

Tím nejdůležitějším, co máme, jsou naši zaměstnanci a my se pro ně snažíme vytvářet co nejkvalitnější a nejbezpečnější pracovní prostředí. V rámci našeho programu spokojenosti zaměstnanců neustále vyhodnocujeme pracovní prostředí a zaměstnaneckou morálku, a pokud je potřeba se do situace vložit, neváháme. To je ostatně důvod, proč střediska NephroCare v oblasti EMEA opouští meziročně méně než 10 % lidí.
Podívejte se na aktuální přehled volných pracovních míst. 

Naše kultura

Pod značkou NephroCare poskytujeme dialyzační služby v Evropě, na Středním východě, v Africe a Latinské Americe. Chcete se dozvědět o naší kultuře více?

Přečtěte si více

Práce v týmu NephroCare

Velmi si ceníme našich zaměstnanců, snažíme se stále zlepšovat jejich pracovní prostředí. Přečtěte si více o práci v multidisciplinárních týmech na našich střediscích.

Přečtěte si více

NephroCare Akademie

Zdravotnictví je soustavně se vyvíjecící obor, stále přichází nové technologie, studie a výzvy. Podívejte se na možnosti kontinuálního vzdělávání našich zaměstnanců.

Přečtěte si více

Zkušenosti zaměstnanců

Jsme hrdi na naše inspirativní kolegy z našich středisek. Při jejich každodenní práci poskytují co možná nejlepší péči našim pacientům. Někteří s nich se s námi podělili o svůj příběh.

Přečtěte si více

Aktuální pracovní příležitosti

Zjistěte aktuální volné pozice ve Fresenius Medical Care Czech Republic.

Přečtěte si více