Kariéra

Oddaní profesionálové z NephroCare
Práce v NephroCare

V klinickém prostředí nestačí jen technologie a lékařské znalosti. Naši odborníci si s pacientem vytváří i lidskou a emoční vazbu, a proto jsou k zajištění klidu a pohody pacienta naprosto nepostradatelní.
Společnost Fresenius Medical Care je světová jednička v oblasti renální péče s více než 100letou tradicí. Provozujeme síť dialyzační středisek po celém světě (podrobnosti zde). Přehled komplexních služeb péče o pacienta na mezinárodním poli naleznete v sekci NephroCare.

Tím nejdůležitějším, co máme, jsou naši zaměstnanci a my se pro ně snažíme vytvářet co nejkvalitnější a nejbezpečnější pracovní prostředí. V rámci našeho programu spokojenosti zaměstnanců neustále vyhodnocujeme pracovní prostředí a zaměstnaneckou morálku, a pokud je potřeba se do situace vložit, neváháme. To je ostatně důvod, proč střediska NephroCare v oblasti EMEA opouští meziročně méně než 10 % lidí.
Aktuální přehled pracovních příležitostí naleznete na internetové stránce Fresenius Medical Care v sekci Pracovní přiležitosti.