Akademie NephroCare

Školení pro sestry
Vzdělání pro klinický personál NephroCare

Akademie NephroCare byla zřízena za účelem podpory lékařů, zdravotních sester a neklinických pracovníků. Nabízí širokou škálu učebních programů a témat, aby tito lidé mohli v zaměstnání poskytovat nejvyšší kvalitu péče.

Aby absolvovali kurz a získali kredity, musí být zaměstnanci středisek NephroCare zapisováni do jednotlivých programů odpovědným vedoucím vzdělávání.

NephroCare nabízí akreditované školení lékařů

„Řízení krevního tlaku (KT) u chronického onemocnění ledvin (CKD)“ je název prvního vzdělávacího kurzu, který je akreditován Evropskou akreditační radou pro další vzdělávání lékařských institucí (EACCME) v rámci UEMS (Evropská unie lékařských specialistů) v Bruselu. Dokončení všech modulů e-learningového kurzu umožní lékařům NephroCare získat 7 kreditů pokračujícího lékařského vzdělávání (CME).

Kurz je součástí Akademie NephroCare, celkového vzdělávacího konceptu pro pracovníky NephroCare.

Lékařské vzdělání jako důležitý nástroj k optimalizaci péče o pacienty

Kromě toho si jsme v NephroCare vědomi, že program dalšího vzdělávání a školení, který je nastaven podle mezinárodních léčebných procesů a vysokých standardů léčby NephroCare, pomůže dále zlepšit lékařský výkon na klinikách. To povede k dalšímu zdokonalení péče o pacienta, což je hlavním cílem u nás v NephroCare.

Dr. Stefano Stuard, vedoucí týmu klinického a terapeutického řízení CoE a hlavní autor kurzu, říká: „Je to pro nás velmi důležitý krok a jsme rádi, že můžeme tímto způsobem podporovat naše lékaře."