NephroCare používá na těchto webových stránkách soubory cookies, které zlepšují uživatelské prostředí a poskytují co nejlepší služby. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací o ochraně osobních údajů.

Detail

Otevření dialyzačního střediska v Nymburce je zase o krok blíž

Ve středu 21. září se uskutečnila prohlídka stavby budoucího dialyzačního střediska NephroCare v Nymburce. Prohlídky se zúčastnili starosta města Ing. Tomáš Mach, Ph.D., ředitelka nymburské nemocnice Ing. Alena Havelková, generální ředitel společnosti Fresenius Medical Care Ing. David Prokeš a NephroCare manažer a prokurista společnosti Fresenius Medical Care Ing. Aleš Zacharda, MBA.

Otevření nového střediska NephroCare v Nymburce o celkové podlahové ploše 740 m2 je naplánováno na první polovinu příštího roku, kdy by do střediska mělo nastoupit prvních přibližně 32 až 35 pacientů. Ti budou na dialýzu docházet třikrát týdně, a to vždy na 4 až 5 hodin. Náklady na rekonstrukci by měly dosáhnout výše zhruba 30 milionů korun a náklady na nákup technologií budou asi 15 milionů korun. 

Foto (zleva): Ing. Tomáš Mach, Ph.D., ředitelka nymburské nemocnice Ing. Alena Havelková, generální ředitel společnosti Fresenius Medical Care Ing. David Prokeš